Portfolio

DreamCabKraków

DreamCabKraków

Kiedy przedstawiciel DreamCabKraków skontaktował się z nami po raz pierwszy firma była jeszcze w fazie organizowania się. Zdecydowali się oprzeć swój kanał ofertowania w 100% o Internet. Misję jego stworzenia od podstaw powierzyli nam jako ekspertom od promocji i kreacji internetowych, a także ze względu na naszą szeroką znajomość branży transportu VIP.

W pierwszej fazie projektu zrealizowaliśmy Identyfikację Wizualną oraz koncepcję marketingową firmy. W drugim etapie został stworzony serwis internetowy oparty o nasz niezawodny i intuicyjny system zarządzania treścią.

Zgodnie z całościową strategią dla DreamCabKraków zrealizowaliśmy materiały promocyjne, wizytówki, vouchery a także stronę na Facebook'u.

Zobacz stronę online: www.dreamcabkrakow.com

Discoverykrakow z nami!

Discoverykrakow z nami!

Zrealizowaliśmy koncepcję redesignu strony Discoverykrakow.com, która tak przypadła do gustu klientowi, że zdecydował się zaryzykować i zlecił nam przeprojektowanie identyfikacji wizualnej firmy. Z zadania wywiązaliśmy się doskonale - nowe logo zostało przyjęte z wielkim entuzjazmem (update: po pół roku od tej zmiany już wiem - było warto!). Całość projektu osadziliśmy na systemie ElonCMSLight.

Po udanej współpracy Discoverykrakow zdecydowało się pozostać z nami i skorzystać z usług doradczych oraz utrzymaniowych (update po pół roku: Nadal współpracujemy, a Discoverykrakow ma się coraz lepiej – zrealizowaliśmy dla nich kolejnych kilka zmian rozwojowych na stronie).

Strona www online: www.krakowdiscovery.com

Visitbus

Visitbus

Identyfikacja wizualna oraz produkcja strony www zrealizowane dla Visitbus okazały się tylko początkiem naszej współpracy. Projekt realizowany był w super-szybkim tempie, bo tego wymagała specyfika rynku strategicznego Visitbus. Podołaliśmy! Cała koncepcja oraz produkcja zostały wykonane w czasie 2 razy krótszym niż standardowo zachowując wysoką jakość, z której znane są nasze realizacje.

Visitbus zachęcony sukcesem skorzystał także z naszego wsparcia IT oraz doradztwa z zakresie marketingu internetowego.

Strona www online: www.visitbus.com

Zabawki marki FENBO od Perigeum

Zabawki marki FENBO od Perigeum

Stworzenie strony www oraz support IT przy zmianie infrastruktury wirtualnej takimi umiejętnościami wykazaliśmy się dla firmy PERIGEUM. Firma zajmuje się sprzedażą zabawek – stąd dołożyliśmy wszelkich starań, aby grafika utrafiła w gusta najmłodszych. Strona ofertowa oparta jest oczywiście o niezawodny i doceniany przez naszych poprzednich klientów system zarządzania treścią ElonCMSLight.

Zobacz stronę www online: www.fenbo.pl

Podsumowanie 2011 i promocja!

Podsumowanie 2011 i promocja!

Nasi klienci wracają po jeszcze! 87% klientów zamawiających w Elondesign strony www zdecydowało się powierzyć nam także ich administrację. W ankiecie przeprowadzonej wśród losowo wybranej grupy klientów aż 83% z nich wskazało na „wiedzę IT” jako czynnik, który zdecydował o przedłużeniu współpracy. Pozostałe odpowiedzi, które uzyskały ponad 55% odpowiedzi to szybkość reakcji, dostępność oraz cena.

Co ważne 61% naszych klientów powróciło w okresie nie dłuższym niż pół roku od pierwszego zlecenia aby po raz kolejny skorzystać z naszych usług. Dziękujemy Państwu za zaufanie!

PS W podziękowaniu dla wszystkich stałych klientów przygotowujemy specjalny poszerzony pakiet usługi administracji.

Domator

Domator

Firma Domator - wieloletni uczestnik rynku zarządzania nieruchomościami w Krakowie - powierzyła nam budowę swojego wizerunku w Internecie. Stworzyliśmy nową identyfikację wizualną firmy, a następnie przystąpiliśmy do produkcji strony www. Nasze starania i wysoka jakość wykonania zostały docenione i Domator powierzył nam także stałą opiekę nad zasobami informatycznymi firmy.

Zobacz stronę www online: www.domator-turska.pl

See Auschwitz

See Auschwitz

Produkcja strony www oraz doradztwo z zakresie marketingu internetowego to usługi z jakich skorzystał u nas właściciel see-auschwitz.com - firmy zajmującej się luksusowym transportem gości chcących w komforcie zwiedzić południową Polskę. Serwis zawiera szeroką informację dotyczącą oferty, a także interaktywne formularze umożliwiające kontakt z firmą. W tym, rozbudowany formularz umożliwiający rezerwowanie terminów transferów. Elondesign udzielił także wsparcia w zakresie doradztwa przy budowie wizerunku firmy także poza mediami wirtualnymi.

Strona www online: www.see-auschwitz.com

Ogród-Projekt

Ogród-Projekt

Nowa strona dla Ogród-projekt - firmy z zielonej branży! Serwis ofertowy oparty został o sprawdzony już w wielu projektach system zarządzania ElonCMSLight.

Wcześniej dla tego samego klienta opracowaliśmy pełną identyfikację wizualną, w szczególności zadowoleni jesteśmy z loga oraz dwóch logotypów naszego autorstwa.

Zobacz online: www.ogrod-projekt.eu

Krakow-auschwitz

Krakow-auschwitz

Po raz kolejny nagrodzona została nasza solidność, ponieważ zdobywamy nie pierwszego już klienta przyciągnietego do nas dzięki wykoaniu projektu dla konkurencji. Stworzona została strona www i podstawa identyfikacji nowej marki na rynku transportu turystycznego. Strona osadzona została na ElonCMSLight2.1 i wyposażona w dodatkowy system opinii klienckich wraz z zarządzaniem. Strona podsiada także możliwość składania online rezerwacji na transfery.

Zobacz online: www.krakow-auschwitz.com

Meblotex - materiały drukowane

Meblotex - materiały drukowane

Zostaliśmy ponownie wybrani przez naszego niedawnego klienta. Tym razem w oparciu o system wizualny naszego autorstwa stworzymy dla niego projekty wizytówek i innych materiałów biurowych oraz dwa typy ulotek na potrzeby kampanii reklamowych. Zajęliśmy się także rozwojem strony gdzie klient wprowadził program partnerski.

Nowy  schemat administracji

Nowy schemat administracji

Aktualizacja systemu administracji stron. Teraz zakres utrzymania stron obejmuje utrzymanie i monitoring domen, serwerów www, kont pocztowych, a także baz danych oraz skryptów stron. Dla swoich klientów wykonujemy także backupy baz danych oraz zawartości serwerów FTP. Stale archiwizujemy dane pochodzące z formularzy zawartych na stronach, tak aby możliwe było ich odtworzenie w przypadku ich zaginięcia po stronie klienta.

Dodatkowo dla wszystkich naszych klientów, którzy wdrożyli system ElonCMSLight wykonaliśmy bezpłatny update do wersji 2.1.

ElonCMSLight2.1

ElonCMSLight2.1

Nowy rok przynosi nową wersję naszego systemu zarządzania treścią ElonCMSLight. Dodaliśmy wiele nowych funkcjonalności zgodnie, z tym czego dowiedzieliśmy się o potrzebach naszych klientów przez ostatni rok.

Na pewno dużym udogodnieniem dla wszystkich naszych klientów, którym internetowy biznes rozwija się dynamicznie, będzie dodany przez nas system rozszerzeń. Teraz CMS może posiadać każdą dodatkową funkcjonalność stworzoną indywidualnie na zamówienie.

Ifino.pl

Ifino.pl

Zmiana silnika dla aplikacji Ifino.pl, której jesteśmy partonem. Główne zadania to poprawa wydajności i dostosowanie do noworocznych zmian w systemach bankowych.

Zobacz online: www.ifino.pl

Auschwitz-krakow

Auschwitz-krakow

AuschwitzKrakow to nasz kolejny klient z branży transportowej. Nasza wysokiej jakości praca i profesjonalizm został doceniony przez firmy działające w tym samym obszarze co wielu naszych poprzednich klientów. Od klienta dowiedzieliśmy się, że powierzył pracę właśnie nam ze względu na doświadczenie i świetną "robotę" jaką wykonaliśmy dla innych.

Realizacja odświeżenia wizerunku firmy oraz rozwoju internetowego kanału promocji. W jego skład wchodziło wykonanie loga, logotypu, strony www oraz voucherów. Przejrzysta strona www wraz z systemem bookingów online oraz systemem opinii klientów została zbudowana w oparciu o system ElonCMSLight2.0.

Zobacz online: www.auschwitz-krakow.com

Meblotex

Meblotex

Specjalnie za zamówienie firmy meblarskiej Meblotex przygotowaliśmy nowy system identyfikacji wizualnej, w tym logo i księgę wizualną. Stworzyliśmy nowoczesną, przejrzystą i profesjonalną stronę www wpisującą się z nowy wizerunek firmy.

Zapraszamy na stronę: www.meblotex-krakow.pl

P.H.U. Błysk

P.H.U. Błysk

Nowe logo i strona www dla P.H.U. "Błysk".

Zobacz online: www.blysk-sprzatanie.pl

Nowa aplikacja ifino.pl

Nowa aplikacja ifino.pl

W odpowiedzi na potrzeby rynku nasz zespół przygotował aplikację webową ifino.pl. Pomaga ona w szybkim sprawdzeniu kiedy zlecony przelew bankowy dotrze do adresata.

Pomagamy w ten sposób ustalić kiedy otrzymasz lub kiedy dojdzie zlecony przez Ciebie przelew. Chcemy w ten sposób zaoszczędzić Ci czasu i nerwów kiedy potrzebna jest szybka informacja o czasie realizacji Twojego zlecenia. Serwis umożliwia sprawdzenie z datą przyszłą jak będzie realizowany Twój przelew, więc możesz przed jego wykonaniem sprawdzić kiedy należy złożyć zlecenie, aby pieniądze dotarły na czas.

Teraz także bez problemu dowiesz się kiedy kasa dotrze na konto sprzedawcy z Allegro czy sklepu internetowego. Zresztą czy ktoś z nas lubi wydzwaniać na infolinie, gdzie ciągle trzeba wciskać cyferki i słuchać melodyjek?

Zobacz online: www.ifino.pl

Identyfikacja dla Ogród-Projekt

Identyfikacja dla Ogród-Projekt

Stworzyliśmy podstawy dla nowej marki Ogród-projekt! Prace objęły projekt i wykonanie logo oraz logotypu dla firmy zajmującej się zielenią publiczną oraz projektowaniem ogrodów.

Dalsze prace mają na celu stworzenie pełnej księgi identyfikacji, a także zaprojektowanie materiałów promocyjnych m.in: papieru firmowego, czy wizytówek.

Auschwitz-tour.com

Auschwitz-tour.com

Wykonaliśmy modernizację serwisu bookingowego. Odświeżona została szata graficzna, prze konfigurowane serwery i przede wszystkim wykonana została pełna optymalizacja kodu strony z uwzględnieniem Google Page Speed.

Na zlecenie klienta wykonaliśmy jeszcze szereg innych prac modernizacyjnych oraz rozszerzyliśmy funkcjonalność bookingową. Objęliśmy także serwis pełną admnistracją!

 

Narodowe Forum Doradztwa Kariery

Narodowe Forum Doradztwa Kariery

Dobrze wykonane zadanie zaowocowało podjęciem współpracy w zakresie administracji oraz obsługi graficznej NFDK, w której ramach w przyszłości będziemy realizować zamówienia na projekty materiałów drukowanych.

Dla NFDK przygotowaliśmy także forum internetowe dedykowane dla osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z zarządzaniem i rozwojem kariery.

Zobacz online: www.nfdk.pl

Elon Design

Elon Design

Nowa odsłona naszej strony. Teraz bez zbędnych informacji, tylko konkrety. Postawiliśmy na przejrzystość i prostotę dostępu informacji. Tę samą, którą charakteryzują się prace wykonane dla naszych klientów.

Kampanie na Facebook

Kampanie na Facebook

Sezon na aktywną promocję w portalu Facebook uważamy za rozpoczęty. Portale społecznościowe zaczynają żyć własnym życiem. Właśnie tam duża część Państwa potencjalnych klientów spędza wiele godzin każdego dnia. Czas wykorzystać tą szansę i dotrzeć bezpośrednio do ogromnej rzeczy odbiorców.

Kampanie reklamowe, produktowe FanPage, czy konkursy stały się rzeczywistością Facebooka. Im bardziej kreatywna akcja tym przyciągnie więcej uwagi, a Państwa marka stanie się nie tylko rozpoznawalna, ale i pozytywnie kojarzona. Działania te polegają na wykorzystaniu krzyżowym zagadnień związanych z marketingiem twardym i szeptanym. Dróg jest wiele każdą z nich znamy już dobrze - teraz możemy je Państwu wskazać. Czas na rozpoczęcie nowego rodzaju promocji - Promocji Socjalnej!

Krakowtransfer.eu

Krakowtransfer.eu

Strona www krakowskiego przewoźnika specjalizującego się w profesjonalnych transferach. Kompleksowo realizowany projekt objął indywidualnie dobraną grafikę, copywriting oraz elementy interaktywne, a całość zawartych treści zasilana jest dzięki ElonCMSLight.

Przez cały okres trwania prac udzielaliśmy wsparcia w zakresie analizy rynku oraz doradztwa w obszarze marketingu multimedialnego co zaowocowało wieloma pomysłami ułatwiającymi budowanie marki w oparciu o marketing szeptany.

Po ukończeniu realizacji klient zdecydował się na podjęcie dalszej współpracy. Administrujemy serwisem oraz prowadzimy internetowe kampanie reklamowe dla Krakowtransfer (m.in. w oparciu o Google Adwords).

ElonCMSLight2.0

ElonCMSLight2.0

Kolejna odsłona naszego systemu zarządzania treścią. Zgodnie ze wskazówkami jakie zebraliśmy od naszych klientów rozszerzyliśmy funkcjonalności związane z komponentami przez co system stał się jeszcze bardziej elastyczny. Poprawiliśmy także interfejs, za który chwalona była wersja pierwsza, aby stał się on jeszcze bardziej przejrzysty i intuicyjny.

Nie możemy się doczekać kiedy będziemy mogli pokazać kolejnym klientom nowe możliwości ElonCMSLight2.0, a wygląda na to, że nasza cierpliwość nie będzie wystawiona na próbę, ponieważ trwają już prace na poziomie analizy systemowej dla nowej realizacji.

Narodowe Forum Doradztwa Kariery

Narodowe Forum Doradztwa Kariery

Nowy serwis informacyjny Narodowego Forum Doradztwa Kariery. Klient poinformował nas, że o powierzeniu właśnie nam realizacji projektu zadecydował bardzo funkcjonalny i przejrzysty interfejs ElonCMSLight – czym poczuliśmy się szczególnie wyróżnieni.

Zobacz online: www.nfdk.pl

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

Modernizacja serwisu dla Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie. W ramach tej współpracy zrealizowaliśmy także banery oraz materiały drukowane m.in. projekty ulotki i plakatu.

VII Europejski Dzień Bez Samochodu

VII Europejski Dzień Bez Samochodu

Elon Design zaprojektował plakat promujący VII Europejski Dzień Bez Samochodu. Zajęliśmy się także jego drukiem, a następnie rozdaliśmy kilkadziesiąt jego kopii m.in. okolicznym szkołom.

Sami przyłączamy się do tego obchodów niemal codziennie omijając krakowskie korki komunikacją zbiorową, bądź w bardziej sportowy sposób na rowerach :)

ElonCMSLight

ElonCMSLight

Wydaliśmy pierwszą pudełkową wersję systemu zarządzania treścią. Nasz CMS obejmuje pełną kontrolę nad treścią w serwisie, możliwość obsługi komponentów dedykowanych dla wdrożeń, obsługę wielu języków, a także pełne wsparcie dla SEO, co wydajnie ułatwia proces pozycjonowania serwisu.

Możemy pochwalić się już, że w pierwszym dniu od wydania pełnej wersji CMS’a będziemy realizować jego wdrożenie.

Institute of Business Language

Institute of Business Language

Realizacja serwisu www dla Institute of Business Language w oparciu o dostarczoną szatę graficzną. Serwis obsługiwany jest przez ElonCMSLight. Prace objęły także przygotowanie materiałów promujących otwarcie nowego naboru do szkoły.

KrakowTripCom

KrakowTripCom

Projekt graficzny i wykonanie strony zawierającej wiele elementów interaktywnych. Klient odnotował silny wzrost zainteresowania ofertą ze względu na specjalnie dobrany przez naszych specjalistów układ treści nastawiony na konwersję.

Projekt został oceniony bardzo dobrze i doceniony nawet przez klientów naszego zleceniodawcy. Wynikiem czego nasza współpraca objęła także administrację strony i realizację dodatkowych zamówień na rozwiązania wspomagające proces dokonywania rezerwacji.